-->

OTOMOTİV Ürünler OTOMOTİV

Türkiye gerek otomobil üretiminde gerekse ticari araç üretiminde yerli ve yabancı birçok üreticinin yatırımlarının bulunduğu ve bu yatırımlarına her geçen yıl ilaveler yaptığı bir ülke konumundadır. Bunun yanında askeri araç üretim sanayii de hızlı bir şekilde gelişmekte ve bu konuda ARGE ve üretim yatırımları yapılmaktadır. 2017 yılında üretilen araç adedi 1.7 milyon olarak kayıtlara geçmiştir.

Hem teknolojinin üst seviyede olduğu hem de ARGE çalışmalarının hızla devam ettiği bu sektörede kaldırma ekipmanlarına olan ihtiyaç da artmaktadır. Standart üretimde kullanılan viçlerin yanısıra özellikle ARGE projelerinde kullanılacak özel tasarım vinçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Gelişen sektöre paralel olarak otomotiv yan sanayii üretim kapasitesi de hızla ilerlemektedir.

KM Kümsan Vinç Sistemleri hem standart üretim vinçlerin hem de müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel tasarımların üretimini yapabilmektedir. Yan sanayi üreticileri de müşterilerimiz arasındadır. Sektörün önde gelen kuruluşları Renault, MAN, Mercedes, Ford ve Magna Otomotiv gibi firmalar KM Kümsan Vinçlerini kullanmaktadır.
OTOMOTİV

Galeri

WEB TASARIM GLOBAL MEDYA